sobota, 12 września 2015

MEDBEAUTY

Witajcie kochane! Przepraszamy za tak długą nieobecność na blogu ale jednak obowiązki, wyjazdy i praca wzięły górę. Pora przestawić się na ten jesienny "trybik", z bólem serca pożegnać lato  i wziąć się ostro za bloga. Możecie spodziewać się o wiele więcej postów, recenzji, oraz kosmetyków, w które naszym zdaniem warto się zaopatrzyć.
Dzisiaj pragniemy przedstawić Wam produkty firmy MEDBEAUTY, z którą miałyśmy przyjemność nawiązać współpracę. Zachęcamy do odwiedzenia ich oficjalnej strony, ponieważ mają szeroki wybór masek do twarzy, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.
Do naszych rąk trafiły: maski algowe z bananem oraz płatki hydrożelowe na okolice oczu.Maska algowa z bananem


1. Maska algowa z bananem- 30 g jasnożółtego proszku o przepięknym bananowym zapachu, szczelnie zamkniętego w opakowaniu.

2. Drobno zmielony proszek.3.     Sposób wykonania:
      - 2 łyżki proszku
      - 3 łyżki wody
Powstaje nam lejąca papka, lecz absolutnie nie spływa nam z twarzy, ponieważ szybko zastyga, Proporcja według własnego uznania i taka nam odpowiada, oczywiście na opakowaniu maski znajdziecie dokładną informację w jakich proporcjach należy wykonać taką maskę.
4. Nasza "papka" na pierwszy rzut oka nie wygląda ciekawie, taką mieszankę trzymałyśmy na twarzy ok. 15-20 min. Ważne jest to aby po wymieszaniu składników niezwłocznie nałożyć maskę na twarz, ponieważ szybko zastyga, jeśli tego nie zrobimy, maska zastygnie nam i nałożenie jej na twarz będzie trudne.
Po upływie określonego czasu spłukałyśmy całość letnią wodą, po czym nałożyłyśmy na twarz krem nawilżający.Nasze wrażenia po użyci maski algowej z bananem:

Plusy:
- szybka w użyciu
- przyjemny zapach
- wygładza
- sprawia, że skóra staje się świeża i wypoczęta
- wydajna, przy proporcjach, których użyłam wystarczy na parę razy

Minusy:
- nie zaobserwowałyśmyHydrożelowe płatki na okolice oczu:Chyba nie każdy z nas do końca wierzy w cudowne właściwości tego typu kosmetyków, które to mają za zadanie zlikwidować mocne, workowate cienie pod oczami czy widoczne gołym okiem zmarszczki. Jak pisze producent maska działa przeciwzmarszczkowo, daje spektakularne efekty nawilżenia oraz daje natychmiastowe i trwałe efekty.

Sposób użycia:
Płatki można użyć na dwa sposoby, my wybrałyśmy ten pierwszy czyli na ciepło. Dokładnie oczyściłyśmy skórę w okolicach oczu, po czym włożyłyśmy naszą maskę do naczynia o temp. ok 40 stopni, zostawiając na około 10 sekund, tak zaleca producent. Następnie rozpakowałyśmy płatki, po czym nałożyłyśmy bezpośrednio na okolice oczu, maskę trzymałyśmy 20 minut. Po upływie określonego czasu delikatnie usunęłyśmy płatki z oczu, a następnie nałożyłyśmy nawilżający krem.

Wrażenia:
Płatki hydrożelowe są doskonałą alternatywą dla osób, które miały ciężki dzień czy nieprzespaną noc,  jak pisze producent, płatki sprawiają, że nasza skora staje się wypoczęta, sprężysta, tak też się stało. Wiadomo, że nie możemy od kosmetyku spodziewać się cudu i tego, że na zawsze pozbędziemy się zmarszczek pod oczami oraz wszelkich widocznych cieni, ale gdy w nagłym przypadku chcemy wyglądać na wypoczęte śmiało możemy sięgnąć po płatki hydrożelowe, które w pewien sposób zakamuflują nasz "problem".Czy polecamy powyższe produkty?

Naszym zdaniem są to kosmetyki godne polecenia, mają fajne składy, działają tak jak pisze producent. Jeżeli jesteście zainteresowane więcej możecie znaleźć na ich oficjalnej stronie MEDBEAUTYCzy któraś z Was miała, któryś z tych produktów? Jeśli tak jakie macie opinie na ich temat ?

1 komentarz: